ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

arkadia 2017

ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

nikiforeios2018

 

ΓΥΡΟΣ ΠΟΛΗΣ

gyrospolis

 

PSILORITIS RACE

images

kalosorisma

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ «1ο ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΛΟΥΗΣ ΤΙΚΑΣ 2016»

Γενική Κατηγορία:

1. Καμπιτάκης Μίλτος (ΟΦΗ) 0:45:10
2. Ψωράκης Γιώργος (ΟΚΑ Αρκάδι) 0:49:11
3. Καμπαξής Παντελής (Σ.Μ. Κρήτης) 0:50:13
4. Κεχαγιάς Χρήστος (Run Free) 0:50:51
5. Simon Motner (Ανεξάρτητος) 0:52:36
6. Κατσίκης Αντώνιος (Σ.Μ.Χ. Φιδιππίδης) 0:53:08
7. Λαχνιδάκης Δημήτρης (Σ.Δ.Υ.Ρ) 0:53:51
8. Kumar Krishan (Σ.Δ.Υ.Ρ) 0:54:39
9. Καπελάκης Γεώργιος (ΟΥ Κρήτης) 0:56:02
10. Κανακάκης Γιώργος (ΣΔΥΡ) 0:56:15
11. Μπίτζες Δημήτριος (Σ.Μ. Κρήτης) 0:56:42
12. Σπέρτος Αντώνιος (ΣΔΥΡ) 0:57:44
13. Καλούδης Δήμος (ΣΔΥΡ) 0:59:16
14. Σπαντιδάκης Ευάγγελος (ΣΔΥΡ) 0:59:18
15. Παλάσσης Νίκος (ΣΔΥΡ) 0:59:35
16. Κληρονομάκης Μανόλης (Παλαιόχωρα) 0:59:49
17. Νταβιγλάκης Ζαχαρίας (ΣΔΥΡ) 0:59:57
18. Modrok Alfreo (Γερμανία) 1:00:00
19. Χατζηφώτης Σπύρος (Ανεξάρτητος) 1:01:23
20. Τσούτσια Ουρανία (ΣΔΥΡ) 1:01:35
21. Αϊβαλιώτης Παναγιώτης (ΣΔΥ Θεσσαλονίκης) 1:01:50
22. Χαραλαμπίδης Βασίλειος (Αθήνα) 1:02:03
23. Νικολιδάκης Γεώργιος (ΣΔΥ Ηρακλείου) 1:02:16Ν
24. Σαββάκη Εμμανουέλα (ΝΟ Ιεράπετρας) 1:02:41
25. Σπυρόπουλος Κώστας (ΣΔΥΡ) 1:02:44
26. Μυλωνάς Χρήστος (Άρης Θεσσαλονίκης) 1:03:18
27. Παχάκης Γεώργιος (Αρχάνες ΟΥ Κρήτης) 1:03:19
28. Βαρούχας Περικλής (Άδελε Ρεθύμνου) 1:03:34
29. Αποστολάκης Δημήτριος (Ανεξάρτητος) 1:03:41
30. Μυστράκης Ελευθέριος (ΣΔΥΡ) 1:03:43
31. Λεωνίδου Βασίλειος (ΣΔΥΡ) 1:03:49
32. Κελαϊδάκη Ευαγγελία (Ανεξάρτητη) 1:04:06
33. Σπαντιδάκης Ιωάννης (Γ.Σ. Κερατσινίου) 1:04:06
34. Φιλόπουλος Σόλων (ΣΔΥ Αθηνών) 1:05:28
35. Καλούρης Αντώνης (Ο.Υ. Κρήτης) 1:05:55
36. Σωμαράκης Μύρων (Σ.Μ. Κρήτης) 1:06:40
37. Κοτζαμπουζούκης Κώστας (ΣΔΥΡ) 1:06:40
38. Κριαρά Σοφία (ΣΔΥ Χανίων) 1:07:06
39. Φιλλιποπούλου Ίρις (Ανεξάρτητη) 1:07;15
40. Ξεβελονάκης Ευάγγελος (ΣΔΥΡ) 1:08:33
41. Σπυριδάκης Γεώργιος (Ο.Δ. Μεσσαράς) 1:08:37
42. Βαρούχας Νίκος (ΣΔΥΡ) 1:08:44
43. Ξερουδάκης Αριστείδης (Ατσιπόπουλο) 1:08:53
44. Βουλγαρέλης Αντώνιος (Ανεξάρτητος) 1:09:13
45. Μανιουδάκη Καμήλα (Ανεξάρτητη) 1:10:13
46. Ιερωνυμάκης Κώστας (ΑΟΣ Μοιρών) 1:10:37
47. Αβραμάκης Ιδομενέας (Ο.Υ. Κρήτης) 1:11:49
48. Ανδρουλιδάκης Ανδρέας (Psiloritis Race) 1:11:57
49. Γραμματικάκη Μαρία (Αγιά Μυλοποτάμου) 1:12:12
50. Γιαννακάκης Νίκος (Ανεξάρτητος) 1:12:57
51. Ζησιμόπουλος Κώστας (ΣΔΥΡ) 1:13:58
52. Κωσταντάκης Γεώργιος (Ο.Υ. Κρήτης) 1:14:46
53. Καραγιάννη Μαριάνα (Ανεξάρτητη) 1:15:45
54. Συριανόγλου Γαβριήλ (Ανεξάρτητος) 1:15:43
55. Beti Flora (Αλβανία) 1:15:50
56. Χναράκης Γεώργιος (Ο.Υ. Κρήτης) 1:16:56
57. Τσιτσιδάκης Μιχαήλ (Χωραφάκια Χανίων) 1:20:42
58. Τσιτσιδάκης Νίκος (Χωραφάκια Χανίων) 1:20:43
59. Ασουμανάκης Κώστας (ΣΔΥΡ) 1:22;22
60. Ηλιάκης Μανόλης (Αθήνα-Μαρούσι) 1:26:12
61. Χαρούδη Κυριακή (ΣΔΥΡ) 1:24:56
62. Θεοδόσης Παναγιώτης (ΣΔΥΡ) 1:29:56
63. Πλουμή Αργυρώ (Ζωνιανά Ρεθύμνου) 1:33;22

 
Γενική κατηγορία Ανδρών (3 Πρώτοι Νικητές)
 
1. Καμπιτάκης Μίλτος (ΟΦΗ) 0:45:10
2. Ψωράκης Γιώργος (ΟΚΑ Αρκάδι) 0:49:11
3. Καμπαξής Παντελής (Σ.Μ. Κρήτης) 0:50:13
 
Γενική κατηγορία Γυναικών (3 Πρώτες Νικήτριες)
 
1. Τσούτσια Ουρανία (ΣΔΥΡ) 1:01:35
2. Σαββάκη Εμμανουέλα (ΝΟ Ιεράπετρας) 1:02:41
3. Κελαϊδάκη Ευαγγελία (Ανεξάρτητη) 1:04:06
 
Ηλικιακές κατηγορίες
 
Βετεράνοι 40-49
 
1. Κεχαγιάς Χρήστος (Run Free) 0:50:51
2. Simon Motner (Ανεξάρτητος) 0:52:36
3. Κατσίκης Αντώνιος (Σ.Μ.Χ. Φιδιππίδης) 0:53:08
 
Βετεράνοι 50-59
 
1. Kumar Krishan (Σ.Δ.Υ.Ρ) 0:54:39
2. Μπίτζες Δημήτριος (Σ.Μ. Κρήτης) 0:56:42
3. Σπέρτος Αντώνιος (ΣΔΥΡ) 0:57:44
 
Βετεράνοι 60-69
 
1. Σπυριδάκης Γεώργιος (Ο.Δ. Μεσσαράς) 1:08:37
2. Αβραμάκης Ιδομενέας (Ο.Υ. Κρήτης) 1:11:49
3. Ζησιμόπουλος Κώστας (ΣΔΥΡ) 1:13:58
 
 

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΑΓΩΝΩΝ 2018

runningcrete

ΕΟΣΛΜΑΥ

eoslmay

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

gyrospolis

find us on facebook

RUNNING NEWS

logoRun

Creta Natural Products  logo sm   macron

dimos rethymnou   kapileio   arkadi anapsiktika

PeriferiaKritis   lioudakis
      hotsoft